top of page

Fantastisk sangfest på bedehuset!

Dette ble virkelig en fest! Søndag kveld fylte ca. 180 personer Ålgård bedehus med med sanger fra 1800-tallet og frem til 2023. Fantastisk å se alle generasjoner og folk fra de fleste menighetene på Ålgård sammen! Vi satt rundt flinke musikere og forsangere og sang med og til hverandre på en måte ingen av oss har opplevd før! Mange flinke lokale solister deltok, med Malin Vold (13) og Sverre Krogedal (82) som henholdsvis den yngste og eldste. Etter mye sang var det tid for god drøs, mengder med god gjærbakst og lynlotteri til inntekt til oppussing av bedehuset. Tusen takk til initiativtakere Nina og Jarle Ravndal og gjengen på 20 stk. (++) som var med og gjorde dette til en uforglemmelig opplevelse!


תגובות


Siste innlegg
Arkiv
bottom of page